Strona internetowa Cosirex nigdy nie była szybsza niż dzisiaj

  • Official Post

  WoltLab – Plesk – ngx_pagespeed – 1und1-Ionos

  Tygodniowa praca, niekończąca się seria testów, ciągle nowe zmiany - wszystko to się opłaciło. Praca zespołowa jest zawsze najlepsza i równie skuteczna.

  Interakcja komponentów internetowych ngx_pagespeed, która została zintegrowana kilka dni temu w oprogramowaniu do zarządzania serwerem Plesk, obsługiwanym przez Redis na serwerze głównym Ionos, sprawia, że wydajność. W centrum oczywiście jest doskonale zoptymalizowane oprogramowanie społecznościowe WoltLab, którego pamięć podręczna działa również z Redis.

  Serwer społecznościowy Cosirex znajduje się w Niemczech, strona domowa domeny jest niezwykle trudna, ponieważ zawiera zmieniacz obrazów w bezpośrednio widocznym obszarze. Strona została pobrana i przetestowana przez serwer stron internetowych z Sao Paulo w Brazylii, który znajduje się prawie po przeciwnej stronie ziemi.

  Oto wspaniały wynik Webpagetest.org:

  https://www.webpagetest.org/re…b601cc0c86d3562fab8b085d/  Chcemy również gościć Twoją społeczność. Specjalizujemy się w serwisach internetowych, forach, blogach, galeriach, kalendarzach, portalach do pobrania, Joomla, Drupal i Wordpress. Po prostu napisz i zapytaj...

  .