W dniu, w którym przestałem jeść normalny kebab doner

Złe Döner – Dobre Döner

W dniu, w którym zatrzymałem normalny tani kebab i wszystkie tanie mięsa do jedzenia

Trujemy się - każdego dnia - tylko tym, co jemy. Umrzemy wcześniej, jeśli zjemy zbyt dużo tłuszczu. Starzejemy się szybciej, ponieważ jemy sztuczne fosforany w mięsie, które niszczy nasze nerki i wątrobę. Fosforany dodaje się do mięsa, aby związać wodę z mięsem. Pozwala to producentowi mięsa mieszać więcej wody z mięsem, aby było ono trudniejsze, co z kolei oznacza większe zyski. Jednak producent mięsa ma tej presji zysku, ponieważ jego klienci dyktują mu ceny, są nabywcy, w takim przypadku, my, snack bary kebab, restauracji, sieci supermarketów. To jest błędna spirala, niech wszyscy jedzą najtańszy kebab z doner. Wtedy droga do zepsutego mięsa nie jest daleko.

Po Widziałem ten raport w niemieckiej telewizji głównego nurtu, nie chcą być bardziej częścią tego błędnego koła i natychmiast i trwale zmieniły moje wzorce konsumpcji. Ponieważ wolę pójść trochę dalej i zapłacić podwójną cenę jej uzupełniany codziennie szaszłyki się z mięsem w ciągu operatorów kebab. Poza tym spożywam mięso tylko dwa razy w tygodniu jako główny posiłek, ale potem prawdziwe, dobre mięso. Raz w tygodniu ryby.

Jak zawsze, tło jest interesujące, dlaczego, dlaczego, dlaczego zachowujemy się w obu kierunkach. Dlaczego, na przykład, Turcja musi importować o 40% więcej mięsa? Odpowiedź: Ponieważ w Turcji trwa boom budowlany. Dlatego wielu pasterzy i hodowców bydła sprzedaje swoje pastwiska. Dlatego jest mniej producentów mięsa. Dlatego mniej mięsa w ofercie krajowej.

Poniższy film może również sprawić, że pomyślisz o zdrowszym stylu życia. Można oglądać chemików żywności przez ramię zaopatrzone inspektorów żywności w ich pracy, patrz producentów kebaba w fabryce, nauka historii realnej Doner wiadomo, nie jest wykonana z mielonej wołowiny niemal wszędzie, jak to jest dzisiaj, dlatego też Fleischkonstinenz zawsze równomiernie i drobno jest. To może być wywołana tylko „wołowina kebab kebab stylu” rzeczywiście co najbardziej Doner nie Oczywiście operator.

Poznaj prawdę kryjącą się za kebabem, nawet tego, kto ją wymyślił. Przede wszystkim, jeśli spojrzysz wystarczająco długo, znajdziesz wspaniałą osobę, która wkłada codziennie swój szaszłyk z dobrego mięsa z regionu w swojej restauracji z kebabem i sprzedaje go za 8, 50 €. Otrzymujesz prawdziwe, dobre mięso za uczciwą cenę z prawdziwym białkiem i prawdziwymi białkami. Cenny, dobry kebab donerowy.Treści zewnętrzne www.youtube.com
Treści z zewnętrznych witryn nie będą automatycznie ładowane i wyświetlane bez Twojej zgody.
Aktywując treści zewnętrzne, wyrażasz zgodę na przekazywanie danych osobowych do platform zewnętrznych. Więcej informacji na ten temat zawarliśmy w naszym oświadczeniu o ochronie danych.