Pusta biała strona podczas uzyskiwania dostępu do panelu Plesk – Brak błędu dostępu 500

Brytyjski statek muzealny w Bristolu – Wielka Brytania

Brak dostępu do Plesk po przeniesieniu serwera do centrum danych

Drodzy przyjaciele

To forum i jego informacje są zawsze swobodnie dostępne dla każdego odwiedzającego. Dlatego chcę krótko wyjaśnić, jak działa naprawa bazy danych MySQL. Zeszłej nocy odbył się wewnętrzny ruch serwera w wielkim dostawcy hostingu 1und1.

Szczegółowo dotyczy to serwera głównego (64-bitowego) z systemem operacyjnym Ubuntu 16.04 LTS, serwera WWW Apache z Nginx jako odwrotnym proxy, a także słynnego Plesk Onyx 17.5.3 [aktualizacja # 9] z bazą danych MySQL 5.7.18.

Ten samouczek został ukończony trzy lata temu w systemie operacyjnym CentOS 6.4 (Final), także w środowisku Apache z Nginx oraz w bazie danych MySQL 5.1.71.

Po dwóch godzinach widziałem w monitorowaniu serwera 1und1 Control Panel, że wszystkie zarejestrowane usługi, takie jak SSH, POP3, SMTP (S), IMAPS, Ping, HTTPS, FTP, HTTP, IMAP, POP3 nadal działają płynnie.

Wspaniałe! Szybko zalogowany przez Shell - wszystko działało idealnie. Teraz przejdź do panelu Plesk, aby usunąć domyślną stronę główną Apache, aby domeny / strony internetowe mogły zostać ponownie wyświetlone.

CO tutaj wysadza mój mózg? BRAK DOSTĘPU DO PANELU PLESK! ! ! Błąd 500! ! !

SERWER MySQL NIE URUCHAMIA SIĘ! ! !

Oczywiście próbuję „ponownie uruchomić” serwer MySQL. Przy „Stop” było wyjście OK. Ale kiedy „Start”, wyświetlany był komunikat, że MySQL jest już używany.

Oznacza to: musisz usunąć gniazdo MySQL.

Jeśli gniazdo zostanie usunięte, system automatycznie odtworzy je natychmiast.

Pierwsze polecenie usuwa gniazdo, drugie polecenie uruchamia serwer MySQL:


Bash
[root@serverdomain ~]# rm -rf /var/lib/mysql/mysql.sock
[root@serverdomain ~]# /etc/init.d/mysqld start
Starting mysqld:                      [ OK ]
[root@serverdomain ~]#


Pozdrawiam