Strona internetowa zepsuta! 💢 Pomoc dla zniszczonych projektów internetowych

Rozwiązaniem jest usunięcie tymczasowych plików internetowych

Błędy w projektowaniu nie są hakerami!

Błędy w interakcji skomplikowanych technik tkackich są prawdziwym problemem

Dzisiaj nasza społeczność została zniszczona. Kto był winien? Całkiem proste: wybór nowych i naprawdę świetnych wdrożeń reklamy Google o nazwie Adsense spowodował krótkie zniszczenie wszystkich witryn w społeczności internetowej Cosirex.


Zazwyczaj projektanci stron internetowych testują takie zmiany w piaskownicy, piaskownicy. W szczególności oznacza to, że innowacje i zmiany dokonywane są w chronionym środowisku, dalekim od dostępności dla użytkowników publicznych. Ponadto takie testy internetowe odbywają się w okresach niskiej aktywności użytkowników, tj .: w nocy między godziną 2:00 a 5:00 rano. Czasy, gdy internetowe metropolie i autostrady informacyjne są puste - ale tylko po tej stronie świata.


Najlepszy pies Google w reklamie jest obecnie świetny. Typ, rozmiar, położenie (lokalizacja) i treść są wybierane niezależnie. Adsense analizuje stronę internetową w najdrobniejszych szczegółach, a następnie wybiera w milisekundach, gdzie i jak długo jest zirytowany, ponieważ jest nawet zróżnicowany językowo, jeśli operatorzy używają wielojęzyczności.


Właściwie chcieliśmy tylko zmienić małe szczegóły. Zakończyło się to supergrainem, ponieważ niektóre techniki implementacji nie harmonizowały. Zmiany zostały odwrócone w mniej niż pięć minut. Ale zniszczenia, zniszczona strona internetowa, pozostały!

Dlaczego?

Ponieważ tylko tymczasowe pliki internetowe w przeglądarce musiały zostać usunięte.

To jest rozwiązanie!

Jak to zrobić, możesz przeczytać tutaj szczegółowo...