Pierogi ruskie

• Official Post

Podaję przepis na pierogi ruskie, które są bardzo smaczne,

External Content youtu.be
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

• Official Post

Dobry pomysł, może następnym razem. Teraz musiałam szybko robić pierogi a zapomnialam jak ciasto zrobić, dlatego ten przepis wstawiłam, żeby szybko zobaczyć jak to najlepiej zrobić. Moje ciasto na pierogi robiłam według przepisu z 3 filmu, ale pierogi się nie udały, bo ciasto było za cienkie i za tłuste. Stwierdziłam, że dałam za dużo tłuszczu i pierogi się rozwaliły, musiałam je wyrzucić. Następnym razem będę ciasto na pierogi bez dodawania margaryny. Wypróbuję przepis na 1 filmie bez tłuszczu. Zobaczę jak wyjdzie to ciasto.

• Official Post

Mam rację w założeniu że link do twoich powiadomień jest jakimś pomysłem wsparcia twoich przepisów?

Dobry pomysł. Często umieszczam rzeczy na forum dla siebie, ponieważ jest to dobre miejsce na później.

Jeśli członek kliknie na ten link, otrzymasz bezpośrednie powiadomienie.

Więcej takiej pomocy zamieścimy w przyszłości.

Kolejną dobrą wskazówką jest to, że możesz zasubskrybować allelei, a nawet otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach. Jest to możliwe we wszystkich aplikacjach. Można subskrybować tematy, nawet całe fora, kategorie obrazków, blogi, kategorie blogów, terminy kalendarzy, kategorie kalendarzy, kategorie rynkowe, kategorie artykułów. :thinking::this: